Waleczni, ale niestety przegrani

Umb Hockey Team Banska Bystrica Vs Ppwsz Podhale Nowy Targ - 20.10.2015

Dzielna i waleczna Uczelniana Drużyna Hokejowa PPWSZ Podhale Nowy Targ rozegrała 20.10.2015 na wyjeździe mecz z UMB Bańska Bystrzyca. Gra od pierwszej minuty była bardzo wyrównana, ale przede wszystkim zacięta. W pierwszej tercji gospodarze rozpoczęli z wysokiego ”C” i wykorzystali szansę na zdobycie pierwszej bramki meczu. PPWSZ szybko odpowiedziało swoim atakiem wyrównując 1:1. Jednak ta część spotkania należała do UMB, która strzeliła jeszcze 3 bramki. Do drugiej minuty trzeciej tercji utrzymywał się wynik 4:1 dla Bystrzycy. Wtedy to szybka zmiana, wartka wymiana krążka i brawurowa akcja zakończona 2 bramką dla PPWSZ. Ostatnia tercja ewidentnie należała do UDH, jednak pomimo przewagi w grze mecz zakończył się wygraną UMB Bańska Bystrzyca 4:2.

Tekst: Aneta Korczak (PPWSZ w Nowym Targu)

Zdjęcia: Robert Maurer (PPWSZ w Nowym Targu)