PPWSZ PODHALE NOWY TARG KONTRA TECHNIKA PRAHA 3:2

31 października 2015 r. w nowotarskiej Miejskiej Hali Lodowej Uczelniana Drużyna Hokeja „PPWSZ Podhale Nowy Targ” podejmowała akademików z Pragi. Było to pierwsze spotkanie tych drużyn w rozgrywkach EUHL. Oba zespoły pokazały wysoki poziom umiejętności hokejowych, dzięki czemu mecz miał wyrównany charakter sportowy i do ostatnich chwil dostarczał kibicom emocji. Już w pierwszych minutach prowadzenie objęła „Technika”. Drużyna z Pragi utrzymała prowadzenie przez większą część spotkania. Pod koniec regulaminowego czasu gry Podhalanie doprowadzili jednak do wyrównania przy stanie 2:2. W pierwszych sekundach dogrywki bramkę zdobyła nasza drużyna. „PPWSZ Podhale” pokonało zespół „Techniki Praha” 3:2.

W najbliższą sobotę „PPWSZ Podhale” czeka rewanżowe spotkanie z liderem tabeli – „Gladiatorami” z Trencina.